Program „MIESZKANIE W ROZLICZENIU” to projekt, w którym pomagamy naszym klientom zamienić stare mieszkania na nowe.

Jeśli marzysz o poprawie swoich warunków mieszkaniowych, posiadasz mieszkanie stare, wymagające nakładów, z wysokimi kosztami eksploatacji a chciałbyś posiadać nowe mieszkanie, w świetnej lokalizacji, z windą, halą garażową pod budynkiem, z niskimi kosztami eksploatacji, czyli realizowane według najnowszych standardów – jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie.

Dzięki współpracy dewelopera z ekspertami rynku nieruchomości i profesjonalistami w zakresie bankowości proponujemy pomoc w skoordynowaniu całego procesu zakupu nowego mieszkania i sfinansowania go ze środków ze sprzedaży starego. Proces ten sprawdził się już podczas wcześniej obsługiwanych przez Freedom nieruchomości inwestycji. 

W pierwszej kolejności otrzymujesz bezpłatną opinię o wartości Twojego mieszkania wykonaną przez doświadczonego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Po zaakceptowaniu wartości lokalu przez Ciebie, my zajmiemy się połączeniem obydwu transakcji!

Jakie korzyści może przynieść zakup mieszkania na rynku pierwotnym?

  • Nowe mieszkania budowane są w nowej technologii, przy użyciu nowoczesnych materiałów, a co za tym idzie, generują dużą oszczędność wynikającą z niskich kosztów eksploatacyjnych.
  • Kupno lokalu z nowych zasobów to również świetna inwestycja, którą bez problemu można wynająć, bądź sprzedać w przyszłości.
  • Mieszkania na rynku pierwotnym to komfort, prestiż i nowoczesny design, dopracowany przez doświadczonych architektów, z którymi współpracujemy.
  • Nowoczesny system ogrzewania centralnego w nowym mieszkaniu pozwala oszczędzać na kosztach ogrzewania płacąc za zużycie ciepła a nie przez cały rok jak w niektórych zasobach.

Zadzwoń i popraw komfort mieszkania swój i swoich domowników !